\
 

Świetliki i klapy dymowe

świetlikiJak zapewnić w budynku odpowiednią ilość światła i wentylację? Na pewno w pierwszym momencie większości przychodzi do głowy myśl o montażu jak największej ilości okien. Jednak bywa, że nie można ze względu na obowiązujące przepisy zastosować takiej ich ilości, jaka byłaby wskazana dla zapewnienia idealnych warunków oświetleniowych. Wtedy z pomocą przychodzą między innymi świetliki dachowe. Niewielkich wymiarów okna montuje się w dachu, dzięki czemu uzyskuje się znacznie lepszy dostęp do światła słonecznego, jak również do świeżego powietrza – czytaj więcej na ten temat.
Tak samo często stosuje się obecnie klapy dymowe, które mogą być połączone ze znajdującą się w budynku wentylacją. Dzięki temu na pewno znacznie szybciej można usunąć z pomieszczenia dym czy opary. Szczególnie w takich miejscach jak zakłady przemysłowe ma to dość istotne znaczenie. Bardzo duża różnorodność, jak mowa o wymiarach świetlików czy klap dymowych powoduje, że obecnie nie ma zbyt wielkiego problemu z wyborem idealnie dopasowanych do swoich potrzeb.
W naszej ofercie Klienci  mogą znaleźć bardzo wiele interesujących produktów z tej kategorii. Zapewniamy przede wszystkim jak najwyższą ich jakość, jednocześnie dbamy także o to, aby ceny były jak najbardziej atrakcyjne.

Copyright © 2019 STAL BLACHY PŁYTY WARSTWOWE Budownictwo