\
 

Płyty PIR

płyta poliuretanowaDobrze wykonana termoizolacja na pewno w naszych warunkach pogodowych ma duże znaczenie, szczególnie w porze zimowej. Dlatego też warto  zwrócić uwagę na rozwiązania takie jak płyty poliuretanowe, które umożliwiają szybkie wykonanie budynków, przy jednoczesnym zachowaniu jak największej ilości ciepła wewnątrz nich. Do ich produkcji stosowana jest pianka PIR, która na świecie znana od ponad 40 lat, do naszego kraju dotarła stosunkowo niedawno.
Wykonane przy jej zastosowaniu płyty poliuretanowe wykazują niezwykle dobre cechy termoizolacyjne. Ponadto dzięki właściwościom pianki bez problemu można płyty docinać na dowolny wymiar, co na pewno znacznie ułatwia prowadzenie prac związanych z budowaniem. Płyty tego rodzaju nie wymagają stosowania przerw pomiędzy nimi co  ma znaczący wpływ na czas, jaki należy przeznaczyć na ich montaż. Rzutuje to też na ogólny koszt związany z prowadzoną inwestycją.
W naszej ofercie staramy się na bieżąco przedstawiać Klientom nowości z tej kategorii. W każdej chwili ponadto pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów, pomagając w doborze najbardziej odpowiednich dla nich produktów jak również udzielając na ich temat wyczerpujących informacji.

Copyright © 2019 STAL BLACHY PŁYTY WARSTWOWE Budownictwo